خانه محصولاتمخزن تصفیه فاضلاب

مخزن تصفیه فاضلاب رنگرزی خودکار مخزن تصفیه خانه فاضلاب زیرزمینی

گواهی
چین Benenv Co., Ltd گواهینامه ها
چین Benenv Co., Ltd گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

مخزن تصفیه فاضلاب رنگرزی خودکار مخزن تصفیه خانه فاضلاب زیرزمینی

مخزن تصفیه فاضلاب رنگرزی خودکار مخزن تصفیه خانه فاضلاب زیرزمینی
مخزن تصفیه فاضلاب رنگرزی خودکار مخزن تصفیه خانه فاضلاب زیرزمینی مخزن تصفیه فاضلاب رنگرزی خودکار مخزن تصفیه خانه فاضلاب زیرزمینی

تصویر بزرگ :  مخزن تصفیه فاضلاب رنگرزی خودکار مخزن تصفیه خانه فاضلاب زیرزمینی

جزئیات محصول:
محل منبع: ژاپن
نام تجاری: BENENV
گواهی: SW17Q10910R0S
شماره مدل: WSZ-AO-3
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Negotiatable
جزئیات بسته بندی: صادرات بسته استاندارد یا اعتبار مشتری
زمان تحویل: 2-6 هفته
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 300 مجموعه / مجموعه در سال

مخزن تصفیه فاضلاب رنگرزی خودکار مخزن تصفیه خانه فاضلاب زیرزمینی

شرح
ظرفیت: 1-50m³ وزن: 9 تن
قدرت: 1.5 کیلو وات گارانتی: 1 سال
مواد: SUS304 یا SUS316 زمان تحویل:: پس از دریافت واریز ظرف 15 روز
برجسته:

مخزن تصفیه فاضلاب

,

تجهیزات تصفیه خانه فاضلاب

گیاهان مخزن تصفیه خانه فاضلاب برای فاضلاب زیرزمینی

معرفی مختصر
ادغام تجهیزات تصفیه فاضلاب ، تصفیه خانه فاضلاب در چین و بر اساس تجربه عملیاتی ، همراه با تحقیقات علمی و عمل مهندسی خود ، نوعی از تصفیه خانه فاضلاب آلی یکپارچه ، حذف BOD5 ، COD و NH3 - N را در یک ، با استفاده از فن آوری عملکرد پایدار و قابل اعتماد ، اثر درمان خوب ، صرفه جویی در سرمایه گذاری ، بهره برداری خودکار ، تعمیر و نگهداری آسان است ، مساحت را پوشش ندهید ، احتیاج به ساخت و ساز ندارید ، نیازی به گرمایش حفظ گرما و غیره ندارید. تجهیزات یکپارچه تصفیه خانه فاضلاب خانگی را می توان در محل دفن شده قرار داد ، زمین را می توان گل و چمن کاشت ، بدون اینکه به محیط اطراف آن تأثیر بگذارد.
ادغام تجهیزات تصفیه فاضلاب مناسب برای استفاده در یک منطقه مسکونی ، روستاها ، شهرها و روستاها ، ساختمانهای اداری ، مراکز خرید ، هتل ها ، رستوران ها ، خانه های سالمندان ، ارگان ها ، مدارس ، واحدها ، بیمارستان ها ، بزرگراه ها ، راه آهن ، کارخانه ها ، معادن ، نقاط دیدنی از جمله فاضلاب و ذبح مواد مشابه ، فرآوری محصولات آبزی ، مواد غذایی و سایر تصفیه و استفاده مجدد از فاضلاب آلی صنعتی با اندازه کوچک و متوسط. فاضلاب تصفیه شده توسط تجهیزات مطابق با استاندارد تخلیه ملی است.

مشخصات و مدل ها

مدل WSZ-AO-3 WSZ-AO-5 WSZ-AO-10 WSZ-AO-15 WSZ-AO-20 WSZ-AO-25 WSZ-AO-30 WSZ-AO-50

آب در

BOD 5 (mg / L)

200

آب بیرون

BOD 5 (mg / L)

10
ظرفیت (متر مربع در ساعت) 3 5 10 15 20 25 30 50
وزن (t) 9 16 35 41 48 54 60 85

اصل عملکرد تجهیزات فاضلاب و فاضلاب

1. جذب. در طول رشد و تولید مثل میکروارگانیسم های هوازی بر روی پرکننده ، آنها با یکدیگر ادغام می شوند تا یک بیوفیلم با مساحت بزرگ و غلظت زیاد تشکیل شود ، که می تواند مقدار زیادی از آلاینده های آلی موجود در آب را جذب کرده و غلظت آن را کاهش دهد. آلاینده ها

2. احتراق و تجزیه. در صورت تهویه مداوم تجهیزات فاضلاب میوه و سبزیجات و فاضلاب ، میکروارگانیسم های هوازی می توانند آلاینده های آلی جذب شده را به عنوان مواد مغذی به بدن جذب کرده و آنها را متابولیزه کنند - که بخشی از آنها برای رشد و تولید مثل خود مورد استفاده قرار می گیرد و بخشی از آن به اکسید کربن و آب تبدیل می شود. .

دامنه کاربرد تجهیزات فاضلاب و فاضلاب نظافت میوه و سبزیجات

1. تصفیه فاضلاب خانگی کارخانه ، تصفیه فاضلاب خانگی معدن ، تصفیه فاضلاب ارتش ، تصفیه خانه فاضلاب مدرسه ، تصفیه فاضلاب محل گردشگری ، منطقه فاضلاب منطقه خدمات بزرگراه ، تصفیه فاضلاب ایستگاه عوارض ، تصفیه فاضلاب منطقه دیدنی.

2. تصفیه فاضلاب هتل ، تصفیه فاضلاب هتل ، تصفیه فاضلاب آسایشگاه ، تصفیه فاضلاب بیمارستان.

3. تصفیه خانه های فاضلاب در محله های مسکونی ، تصفیه فاضلاب در ویلا ، تصفیه فاضلاب در ساختمان های تجاری ، تصفیه فاضلاب در مناطق جدید روستایی و تصفیه فاضلاب در شهرهای بازار.

4- تصفیه فاضلاب در ایستگاه ها ، تصفیه فاضلاب در فرودگاه ها ، تصفیه فاضلاب در بندرها و پایانه ها ، تصفیه فاضلاب در کشتیرانی.

5- تصفیه فاضلاب در کارخانجات فرآوری آبزیان ، تصفیه فاضلاب در کارخانجات فرآوری دام ، تصفیه فاضلاب در کارخانجات فرآوری شیر تازه و تولید و تصفیه فاضلاب خانگی در کارخانه های مختلف.

ویژگی های محصولات

1- فرآیند اکسیداسیون تماس بیولوژیکی ثانویه ، اکسیداسیون تماس بیولوژیکی فشار را تصویب می کند ، و اثر درمانی آن از نوع کاملاً مخلوط یا سری مخازن اکسیداسیون تماس بیولوژیکی کاملاً مختلط بهتر است. از مخزن لجن فعال شده کوچکتر است ، از سازگاری بالایی با کیفیت آب ، مقاومت در برابر فشار مناسب ، کیفیت آب پساب پایدار برخوردار است و باعث تورم لجن نمی شود. نوع جدیدی از پرکننده سه بعدی الاستیک در مخزن استفاده می شود که دارای یک سطح خاص خاص است و میکروارگانیسم ها به راحتی می توانند فیلم را آویزان کرده و از بین ببرند. در همان شرایط بار آلی ، میزان حذف مواد آلی زیاد است و حلالیت اکسیژن موجود در هوا قابل بهبود است.
2. مخزن بیوشیمیایی روش اکسیداسیون تماس بیولوژیکی را اتخاذ می کند. بار حجم پرکننده نسبتاً کم است ، میکروارگانیسم ها در مرحله خود اکسیداسیون قرار دارند و تولید لجن نیز اندک است. فقط لازم است لجن را بیش از سه ماه (90 روز) تخلیه کند (مکش با یک چرخ دستی سم یا دفع آب در کیکهای گل برای زایمان).
3. کل سیستم پردازش تجهیزات مجهز به سیستم کنترل الکتریکی کاملاً اتوماتیک و سیستم زنگ خطای تجهیزات است که در عمل ایمن و قابل اعتماد است. به طور کلی ، هیچ شخص خاصی برای مدیریت لازم نیست و فقط تجهیزات باید به موقع نگهداری و نگهداری شوند.

بسته بندی و تحویل

1. بسته نرمال پارچه پلاستیکی برای دستگاه اصلی و چوبی برای قطعات است. جعبه چوبی خواهد بود کف ، همچنین می توانید آن را با توجه به درخواست ویژه مشتریان بسته بندی.

2. بسته نرمال پارچه پلاستیکی برای دستگاه اصلی و چوبی برای قطعات است. جعبه چوبی خواهد بود قیر ، همچنین می توانید آن را با توجه به درخواست ویژه مشتریان بسته بندی.

چرا ما را انتخاب کنید؟
1. BENENV بیش از 2 دهه تجربه در تصفیه فاضلاب و لجن دارد.
2. ما فناوری ژاپنی را معرفی می کنیم و متخصصان ژاپنی را استخدام می کنیم ، بنابراین محصول ما به مراتب بهتر از سایر تولید کنندگان چینی است.
3. ما فقط از بهترین قطعات بهترین تامین کننده استفاده می کنیم.
4. ما مرکز تحقیق و توسعه خودمان و سیستم تولید کامل را داریم.
زمان سرب طبیعی 7-15 روز است که به مقدار شما بستگی دارد.

اطلاعات تماس
Benenv Co., Ltd

تماس با شخص: Manager

تلفن: +86 189 6153 0288

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)