خانه محصولاتدستگاه آبگیری لجن

دستگاه تصفیه لجن صنعتی پرس پیچی چند دیسکی تصفیه فاضلاب

گواهی
چین Benenv Co., Ltd گواهینامه ها
چین Benenv Co., Ltd گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

دستگاه تصفیه لجن صنعتی پرس پیچی چند دیسکی تصفیه فاضلاب

دستگاه تصفیه لجن صنعتی پرس پیچی چند دیسکی تصفیه فاضلاب
دستگاه تصفیه لجن صنعتی پرس پیچی چند دیسکی تصفیه فاضلاب دستگاه تصفیه لجن صنعتی پرس پیچی چند دیسکی تصفیه فاضلاب دستگاه تصفیه لجن صنعتی پرس پیچی چند دیسکی تصفیه فاضلاب دستگاه تصفیه لجن صنعتی پرس پیچی چند دیسکی تصفیه فاضلاب

تصویر بزرگ :  دستگاه تصفیه لجن صنعتی پرس پیچی چند دیسکی تصفیه فاضلاب

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: BENENV
گواهی: SW17Q10910R0S
شماره مدل: MDS303
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1SET
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: مورد صادراتی تخته سه لا
زمان تحویل: 3-7 هفته
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 99 ست در هر 6 هفته

دستگاه تصفیه لجن صنعتی پرس پیچی چند دیسکی تصفیه فاضلاب

شرح
نام: پرس پیچ چند دیسکی نام محصول: دستگاه آبگیری لجن صنعتی تصفیه فاضلاب چند دیسکی پرس لجنگیر
قدرت: سفارشی ظرفیت: 0.8-1 تن در ساعت
رنگ: نیاز مشتری عمل: تمام اتوماتیک
تایپ کنید: پرس پیچ چند دیسکی مواد: SS304
ضمانتنامه: 1 سال کلید واژه ها: تصفیه فاضلاب
برجسته:

تجهیزات آبگیری لجن صنعتی,تجهیزات آبگیری لجن مولتی دیسک,لجنگیر مولتی دیسک اسکرو

,

Multi Disc Sludge Dewatering Equipment

,

Multi Disc Screw Sludge Dehydrator

دستگاه آبگیری لجن صنعتی تصفیه فاضلاب چند دیسکی پرس لجنگیر

 

توضیحات محصول 

دستگاه آبگیری لجن پرس پیچ چند دیسکی، بدون گرفتگی است و می تواند مخزن ته نشینی و مخزن غلیظ کننده لجن را کاهش دهد و در هزینه ساخت کارخانه فاضلاب صرفه جویی کند.با استفاده از پیچ و حلقه های متحرک برای تمیز کردن خود به عنوان ساختار بدون گرفتگی، و کنترل خودکار توسط PLC، این یک فناوری جدید است که می تواند جایگزین فیلتر پرس سنتی مانند تسمه پرس و پرس فریم شود، سرعت پیچ بسیار کم است، بنابراین هزینه دارد. مصرف کم برق و آب برخلاف سانتریفیوژ یک دستگاه آبگیری لجن لبه برش است.

 

_05.jpg

فرآیند پرس پیچ چند دیسکی

MDS چندین مشکل فنی دیگر تجهیزات آبگیری لجن مشابه از جمله پرس های تسمه ای، ماشین های سانتریفیوژ، پلیت و فر را حل کرده است.فیلتر پرس me دارای گرفتگی مکرر، شکست لجن کم غلظت / شکست لجن روغن، مصرف انرژی بالا و عملیات پیچیده و غیره است.

سرریز لجن: لجن به مخزن ورودی آبگیری پمپ می شود و از آنجا بر روی سرریز مثلثی شکل به مخزن لخته سازی می ریزد.مقادیر لجن بیش از ظرفیت تجهیزات، از طریق سرریز ایمنی بازگردانده می شود.
لخته سازی: مخزن لخته سازی با یک میکسر با سرعت کم بهم زده می شود و فلوکولنت پلیمری به لجن ورودی وارد می شود.محلول فلوکولنت مستقیماً در تصفیه خانه فاضلاب با مخلوط کردن معرف غلیظ با آب در یک مخزن مستقل تهیه می شود.سپس به مقدار کافی توسط یک پمپ دوز دوز می شود.واکنش فلوکولنت با لجن، باعث می‌شود که در مخزن لخته‌سازی آب‌گیری، تکه‌های کاملاً مشخصی تشکیل شده و متعاقباً وارد درام ضخیم‌کننده و آب‌گیری شوند.

ضخیم شدن: هنگامی که شفت توسط پیچ هدایت می شود، حلقه های متحرک در اطراف شفت نسبتاً بالا و پایین می روند.بیشتر آب از ناحیه ضخیم شدن فشار داده می شود و در اثر گرانش به مخزن فیلتر می ریزد.

آبگیری: لجن غلیظ شده به طور مداوم از ناحیه غلیظ کننده به سمت ناحیه آبگیری به جلو حرکت می کند.با باریک شدن و باریک شدن گام رزوه محور پیچ، فشار در محفظه فیلتر بیشتر و بیشتر می شود.علاوه بر فشار ایجاد شده توسط صفحه فشار معکوس، لجن به شدت فشرده می شود و کیک لجن خشک کن تولید می شود.

 

 

برنامه های کاربردی ازپرس پیچ چند دیسکی

1- صنعت شهری
2- صنایع غذایی
3- صنعت نوشیدنی
4- صنعت کشتار
5- صنعت چاپ
6- صنعت نفت
7- صنعت کاغذ

8- صنعت چرم

 

انتخاب مدل

مدل
لجن بود
لجن رسوب‌شده شیمیایی
(لجن نازک)
 
لجن شناور هوای محلول
لجن خام مخلوط
لجن هضم شده هوازی
& لجن فاضلاب
غلظت لجن (TS)
 
0.2٪
 
1%
 
2%
 
5%
 
3%
MDS 051 ~0.4 کیلوگرم-DS/hr
(0.2 m³/hr)
~0.6 کیلوگرم-DS/hr
(0.06 m³/hr)
~2kg-DS/hr
(0.1 m³/hr)
~4 کیلوگرم-DS/ساعت
(0.08 m³/hr)
~ 5 کیلوگرم-DS / ساعت
(0.16 m³/hr)
MDS 101 ~2kg-DS/hr
(1.0 m³/hr)
~ 3 کیلوگرم-DS / ساعت
(0.3 m³/hr)
~ 5 کیلوگرم-DS / ساعت
(0.25 m³/hr)
~ 10 کیلوگرم-DS / ساعت
(0.2 m³/hr)
~ 13 کیلوگرم-DS / ساعت
(0.43 m³/hr)
MDS 131 ~4 کیلوگرم-DS/ساعت
(2.0 m³/hr)
~6 کیلوگرم-DS/hr
(0.6 متر مکعب در ساعت)
~ 10 کیلوگرم-DS / ساعت
(0.5 m³/hr)
~20 کیلوگرم-DS/hr
(0.4 m³/hr)
~26 کیلوگرم-DS/hr
(0.87 m³/hr)
MDS 132 ~8 کیلوگرم-DS/hr
(4.0 m³/hr)
~ 12 کیلوگرم-DS / ساعت
(1.2 m³/hr)
~20 کیلوگرم-DS/hr
(1.0 m³/hr)
~40 کیلوگرم-DS/hr
(0.8 m³/hr)
~52 کیلوگرم-DS/hr
(1.73 متر مکعب در ساعت)
MDS 202 ~16 کیلوگرم-DS/hr
(8.0 m³/hr)
~24 کیلوگرم-DS/hr
(2.4 متر مکعب در ساعت)
~40 کیلوگرم-DS/hr
(2.0 m³/hr)
~80 کیلوگرم-DS/hr
(1.6 متر مکعب در ساعت)
~ 104 کیلوگرم-DS/hr
(3.47 متر مکعب در ساعت)
MDS 311 ~20 کیلوگرم-DS/hr
(10 m³/hr)
~30 کیلوگرم-DS/hr
(3.0 m³/hr)
~50 کیلوگرم-DS/hr
(2.5 متر مکعب در ساعت)
~ 100 کیلوگرم-DS / ساعت
(2.0 m³/hr)
~130 کیلوگرم-DS/hr
(4.33 m³/hr)
MDS 312 ~40 کیلوگرم-DS/hr
(20 m³/hr)
~60 کیلوگرم-DS/hr
(6.0 m³/hr)
~ 100 کیلوگرم-DS / ساعت
(5.0 m³/hr)
~ 200 کیلوگرم-DS / ساعت
(4.0 m³/hr)
~260 کیلوگرم-DS/hr
(8.67 متر مکعب در ساعت)
MDS 313 ~60 کیلوگرم-DS/hr
(30 متر مکعب در ساعت)
~90 کیلوگرم-DS/hr
(9.0 m³/hr)
~ 150 کیلوگرم-DS/hr
(7.5 متر مکعب در ساعت)
~ 300 کیلوگرم-DS / ساعت
(6.0 m³/hr)
~390 کیلوگرم-DS/hr
(13 متر مکعب در ساعت)
MDS 412 ~80 کیلوگرم-DS/hr
(40 m³/hr)
~ 120 کیلوگرم-DS/hr
(12 m³/hr)
~ 200 کیلوگرم-DS / ساعت
(10 m³/hr)
~400 کیلوگرم-DS/hr
(8.0 m³/hr)
~520 کیلوگرم-DS/hr
(17.3 متر مکعب در ساعت)
MDS 413 ~ 120 کیلوگرم-DS/hr
(60 m³/hr)
~ 180 کیلوگرم-DS/hr
(18 m³/hr)
~ 300 کیلوگرم-DS / ساعت
(15 متر مکعب در ساعت)
~600 کیلوگرم-DS/hr
(12 m³/hr)
~780 کیلوگرم-DS/hr
(26 متر مکعب در ساعت)

 

اصل آبگیری
1. تمرکز: هنگامی که پیچ شفت را فشار می دهد تا بچرخد، لایه های جامد متعددی که در حاشیه شفت فشار قرار دارند نسبت به یکدیگر حرکت می کنند.تحت اثر گرانش، آب از شکاف ورقه ورقه نسبتا متحرک فیلتر می شود تا به غلظت سریع برسد.
 
2. کم آبی: لجن غلیظ با چرخش شفت پیچ به جلو حرکت می کند.در امتداد جهت خروجی کیک گلی، گام شفت پیچ به تدریج کوچکتر می شود و شکاف بین حلقه و حلقه به تدریج کوچکتر می شود و حجم حفره مارپیچی کوچکتر می شود.انقباض مداوم؛تحت عمل صفحه فشار برگشتی در خروجی، فشار داخلی به تدریج افزایش می یابد.تحت حرکت مداوم شفت فشار مارپیچ، آب در لجن به بیرون فشرده می شود و محتوای جامد کیک فیلتر به طور مداوم افزایش می یابد و در نهایت لجن ایجاد می شود.کم آبی مداوم
 
3. خود تمیز شوندگی: چرخش محور پیچ حلقه شنا را به چرخش مداوم فشار می دهد.این دستگاه به حرکت بین حلقه ثابت و حلقه شنا متکی است تا فرآیند خود تمیز شوندگی مداوم را تحقق بخشد، در نتیجه به طور هوشمندانه از مشکل گرفتگی رایج در دستگاه آبگیری سنتی جلوگیری می کند.
 

مزایای استفاده ازپرس پیچ چند دیسکی

از آنجایی که پرس آبگیری MDS را می توان مستقیماً برای تغلیظ و آبگیری لجن کم جامد از مخازن هوادهی یا زلال کننده های ثانویه استفاده کرد، کاربران دیگر نیازی به ساخت مخزن ضخیم کننده یا مخزن ذخیره ندارند در حالی که مجبورند هنگام استفاده از انواع دیگر این کار را انجام دهند. دستگاه های لجن گیری مخصوصاً فیلتر پرس های تسمه ای.سپس در هزینه های مهندسی عمران و مساحت زمین صرفه جویی می شود.

علاوه بر این، مشکل انتشار فسفر ناشی از مخازن هوادهی یا زلال‌کننده‌های ثانویه به خوبی قابل پیشگیری است.

 

حلقه های ثابت/متحرک جایگزین پارچه های فیلتر می شوند، خود تمیز شونده، بدون گرفتگی

به عنوان MDS استفاده از حلقه های ثابت و حلقه های متحرک به عنوان رسانه فیلتر به جای پارچه های فیلتر، در مقایسه با انواع دیگر لجن گیری مشابه، در تصفیه لجن روغنی بسیار خوب است.حلقه‌های متحرک زمانی که شکاف‌های بین آن‌ها تمیز می‌شوند به سمت حلقه‌های ثابت بالا و پایین می‌چرخند تا از گرفتگی جلوگیری شود.

 

کنترل تمام اتوماتیک، عملکرد و مدیریت ساده

هیچ قطعه ای مانند تسمه و منافذ فیلتراسیون در پرس پیچ چند دیسکی به راحتی مسدود نمی شود.در ترکیب با سیستم کنترل خودکار، دستگاه بسیار ایمن و ساده کار می کند و می تواند بر اساس نیاز کاربران برنامه ریزی شود.این می تواند به طور خودکار به مدت 24 ساعت بدون سرنشین کار کند.

 

به طور گسترده قابل اجرا
1. مناسب برای لجن در فاضلاب شهری، مواد غذایی، آشامیدنی، شیمیایی، چرم، مواد مصرفی جوشکاری، کاغذسازی، چاپ و رنگرزی، داروسازی و صنایع دیگر.
2. مناسب برای آبگیری لجن با غلظت بالا و پایین.هنگام آبگیری لجن با غلظت کم (2000mg/L~)، نیازی به ساخت مخزن غلظت یا مخزن ذخیره، کاهش هزینه ساخت، کاهش انتشار فسفر و تولید بوی بی هوازی نیست.

 

اطلاعات شرکت

BENENV یک شرکت با بیش از 40 سال تجربه در تصفیه لجن در طراحی، مهندسی، ساخت و نصب است.ما روی تصفیه آبگیری (آبگیری اول و دوم، خشک کردن هوازی بیولوژیکی) و استفاده از منابع لجن حاصل از فاضلاب تمام صنایع تمرکز می کنیم.خط تولید ما شامل سری پرس پیچ چند دیسکی (MDS)، سری ضخیم کننده و آبگیری KDS، تجهیزات اسمز الکتریکی، دستگاه خشک کن لجن و زباله سوز لجن است.

Benenv همیشه بر نوآوری فناوری مستقل خود تمرکز می کنند.ما شرکت شعبه ژاپنی خودمان "Japan Benenv Co., Ltd." را داریم که مرکز تحقیقات و طراحی فناوری است و همچنین به دفتر مرکزی کمک می کند تا کنترل کیفیت ژاپن را انجام دهد.Benenv قبلاً دارای مدارک بین المللی به عنوان ISO9001: 2008 و نشان CE برای همه محصولات، جوایز ملی به عنوان پتنت مدل کاربردی برای سری های MDS و KDS، خشک کن لجن کش و غیره است، و محصولات با فناوری پیشرفته Enterprises Qualification و غیره بیشتر به اروپا صادر می شوند. و کشورهای آمریکای شمالیBENENV همچنین با 10 دانشگاه و سازمان دولتی برتر در چین و ژاپن مانند دانشگاه صنعت توکیو و دانشگاه کشاورزی نانجینگ همکاری نزدیک دارد تا فناوری پیشرفته خود را حفظ کرده و علم و فناوری را به بهره‌وری تبدیل کند.

 

گواهینامه ها

_16.jpg

بسته بندی و تحویل

1. بسته بندی معمولی جعبه چوبی است (اندازه: L * W * H).در صورت صادرات به کشورهای اروپایی، جعبه چوبی بخور می‌شود. اگر ظرف خیلی سفت‌تر باشد، از فیلم pe برای بسته‌بندی استفاده می‌کنیم یا آن را طبق درخواست ویژه مشتریان بسته‌بندی می‌کنیم.

 

2. ما همچنین از تحویل ظروف 20'،40' پشتیبانی می کنیم، از بسته بندی نرم برای محافظت از دستگاه استفاده کنید.در صورت صادرات به کشورهای اروپایی، جعبه چوبی بخور می‌شود. اگر ظرف خیلی سفت‌تر باشد، از فیلم pe برای بسته‌بندی استفاده می‌کنیم یا آن را طبق درخواست ویژه مشتریان بسته‌بندی می‌کنیم.

_18.jpg

س: آیا شما شرکت تجاری یا تولیدی هستید؟
A: ما هر دو شرکت تولیدی و تجاری هستیم.ما بیش از 30 سال تجربه حرفه ای به عنوان تولید کننده تجهیزات تصفیه آب فاضلاب و شرکت خدمات مهندسی داریم.

س: محصولات اصلی شما چیست؟
A: کلمات کلیدی: تجهیزات دستگاه آبگیری لجن، پرس لجن گیری آبگیری لجن پرس لجن اسکرو پرس، دستگاه لجن گیری اسکرو پرس، تجهیزات تصفیه فاضلاب، کارخانه تصفیه لجن، پرس پیچی آبگیری لجن، پرس لجن گیری، دستگاه لجن گیری لجن گیری، دستگاه لجن گیری لجن گیری، , صفحه نمایش میله درام چرخشی, تجهیزات DAF, قیمت DAF , قیمت سیستم فلوتاسیون هوای محلول, نوار نقاله پیچ بدون شفت لجن, دستگاه دوز شیمیایی, قیمت MBBR, رسانه MBBR, دیفیوزر دیسکی, سیستم دوز شیمیایی آماده سازی پلیمر.

س: چگونه می توانم مدل مناسب را پیدا کنم؟
پاسخ: لطفاً نرخ جریان، محتوای جامدات و نوع لجن را ارائه دهید، ما می توانیم در انتخاب مدل به شما کمک کنیم.

س: کارخانه شما در کجا واقع شده است؟
A: شهر Yixing، ما در شهر معروف تجهیزات حفاظت از محیط زیست، حرفه ای برای دستگاه آبگیری پرس لجن پیچ، که بسیار نزدیک به شانگهای با کمتر از 3 ساعت رانندگی است.خوش آمدید برای بازدید شما

س: آیا خدمات OEM ارائه می دهید؟
پاسخ: بله.ما می توانیم طراحی سفارشی را با توجه به درخواست متفاوت شما برای آبگیری لجن انجام دهیم.

س: در مورد ظرفیت تولید شرکت شما چطور؟
پاسخ: کارخانه ما مساحتی بیش از 22000 متر مربع را پوشش می دهد و سالانه 2000 دستگاه ماشین تولید می کند.

س: چگونه می توانیم به شما و شرکتتان اعتماد کنیم؟آیا این اولین بار است که معامله می کنید؟
A: A: شرکت ما بیش از 30 سال تجربه حرفه ای دارد.ما با بیش از 1000 مشتری در چین و خارج از کشور همکاری می کنیم.ما نزدیک به 60 کشور را در سرتاسر جهان صادر می کنیم و بیش از 60 پتنت، گواهینامه های CE، ISO 9001، SGS داریم.و ما شرکتی در ژاپن داریم، تکنولوژی عالی و کیفیت عالی.

س: آیا خدمات پس از فروش ارائه می دهید؟
A: پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، قطعات یدکی، خدمات تعمیر و نگهداری در میدان.

س: مدت گارانتی شما چقدر است؟
پاسخ: 2 سال پس از رسیدن کالا.در طول این مدت، تا زمانی که آسیبی که توسط انسان ایجاد نشده باشد، قطعات آسیب دیده را رایگان ارسال می کنیم.

س: در مورد زمان تولید شما چیست؟ چه نوع حمل و نقلی را پیشنهاد می کنید؟
A: ظرف 30 روز در مقابل پیش پرداخت.هوا، زمین و دریا.

س: چه نوع پرداختی را می پذیرید؟
A: T/T، L/C، Paypal، Cash، D/P، D/A، Western Union، Money Gram.

پرس لجن گیری، دستگاه لجن گیری، پرس پیچ.

پرس آبگیری، دستگاه لجن گیری آبگیری، پرس پیچ.

اطلاعات تماس
Benenv Co., Ltd

تماس با شخص: Manager

تلفن: +86 189 6153 0288

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات