خانه محصولاتدستگاه آبگیری لجن

پرس پیچ 24 ساعته خودکار Mds Sludge Dewatering Equipment

گواهی
چین Benenv Co., Ltd گواهینامه ها
چین Benenv Co., Ltd گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

پرس پیچ 24 ساعته خودکار Mds Sludge Dewatering Equipment

پرس پیچ 24 ساعته خودکار Mds Sludge Dewatering Equipment
24 Hour Automatic Mds Sludge Dewatering Equipment Screw Press
پرس پیچ 24 ساعته خودکار Mds Sludge Dewatering Equipment پرس پیچ 24 ساعته خودکار Mds Sludge Dewatering Equipment پرس پیچ 24 ساعته خودکار Mds Sludge Dewatering Equipment پرس پیچ 24 ساعته خودکار Mds Sludge Dewatering Equipment پرس پیچ 24 ساعته خودکار Mds Sludge Dewatering Equipment

تصویر بزرگ :  پرس پیچ 24 ساعته خودکار Mds Sludge Dewatering Equipment

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: BENENV
گواهی: SW17Q10910R0S
شماره مدل: MDS303
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 مجموعه
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: مورد صادراتی تخته سه لا
زمان تحویل: 3-7 هفته
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 99 ست در هر 6 هفته

پرس پیچ 24 ساعته خودکار Mds Sludge Dewatering Equipment

شرح
نام: دستگاه آبگیری لجن نام محصول: پرس پیچی 24 ساعته خودکار تجهیزات آبگیری لجن Mds برای مدیریت پسماند نفت
رنگ: نیاز مشتری کاربرد: تصفیه فاضلاب صنعتی
ظرفیت: 0.8-1 تن در ساعت عمل: تمام اتوماتیک، 24 ساعت کار اتوماتیک
تایپ کنید: پرس پیچ
برجسته:

تجهیزات آبگیری اتوماتیک لجن Mds, تجهیزات آبگیری اتوماتیک لجن 24 ساعته, پرس پیچ آبگیری لجن Mds

,

24h Automatic Sludge Dewatering Equipment

,

Mds Sludge Dewatering Screw Press

پرس پیچی 24 ساعته خودکار تجهیزات آبگیری لجن Mds برای مدیریت پسماند نفت

توضیحات محصول 

پرس پیچ چند دیسکی (از این پس MDS نامیده می شود) متعلق به پرس پیچ است، بدون گرفتگی است و می تواند مخزن ته نشینی و مخزن ضخیم شدن لجن را کاهش دهد و در هزینه ساخت کارخانه فاضلاب صرفه جویی کند.MDS با استفاده از پیچ و حلقه های متحرک برای تمیز کردن خود به عنوان ساختار بدون گرفتگی، و توسط PLC به طور خودکار کنترل می شود، این یک فناوری جدید است که می تواند جایگزین فیلتر پرس سنتی مانند تسمه پرس و پرس فریم شود، سرعت پیچ بسیار کم است، بنابراین در مقایسه با سانتریفیوژ، این دستگاه آبگیری لجن پیشرفته است.

_05.jpg

فرآیند دستگاه آبگیری لجن

MDS چندین مشکل فنی دیگر تجهیزات آبگیری لجن مشابه از جمله پرس های تسمه ای، ماشین های سانتریفیوژ، پلیت و فر را حل کرده است.فیلتر پرس me دارای گرفتگی مکرر، شکست لجن کم غلظت / شکست لجن روغن، مصرف انرژی بالا و عملکرد پیچیده و غیره است.

سرریز لجن: لجن به مخزن ورودی آبگیری پمپ می شود و از آنجا بر روی یک سرریز مثلثی شکل به مخزن لخته سازی می ریزد.مقادیر لجن بیش از ظرفیت تجهیزات، از طریق سرریز ایمنی بازگردانده می شود.
لخته سازی: مخزن لخته سازی با یک میکسر پارویی با سرعت کم به هم زده می شود و فلوکولنت پلیمری به لجن ورودی دوز می شود.محلول فلوکولنت مستقیماً در تصفیه خانه فاضلاب با مخلوط کردن معرف غلیظ با آب در یک مخزن مستقل تهیه می شود.سپس به مقدار کافی توسط یک پمپ دوز دوز می شود.واکنش فلوکولنت با لجن، باعث می‌شود که تکه‌های مشخصی در مخزن لخته‌سازی آب‌گیری تشکیل شده و متعاقباً وارد درام ضخیم‌کننده و آب‌گیری شوند.

ضخیم شدن: هنگامی که شفت توسط پیچ هدایت می شود، حلقه های متحرک اطراف شفت نسبتاً بالا و پایین می روند.بیشتر آب از ناحیه ضخیم شدن فشار داده می شود و توسط گرانش به مخزن فیلتر می ریزد.

آبگیری: لجن غلیظ شده به طور مداوم از ناحیه غلیظ کننده به سمت منطقه آبگیری به جلو حرکت می کند.با باریک شدن و باریک شدن گام رزوه محور پیچ، فشار در محفظه فیلتر بیشتر و بیشتر می شود.علاوه بر فشار ایجاد شده توسط صفحه فشار معکوس، لجن به شدت فشرده می شود و کیک لجن خشک کن تولید می شود.

 

 

برنامه های کاربردی ازدستگاه آبگیری لجن

1- صنعت شهری
2- صنایع غذایی
3- صنعت نوشیدنی
4- صنعت کشتار
5- صنعت چاپ
6- صنعت نفت
7- صنعت کاغذ

8- صنعت چرم

 

انتخاب مدل

مدل
لجن بود
لجن رسوب‌شده شیمیایی
(لجن نازک)
 
لجن شناور هوای محلول
لجن خام مخلوط
لجن هضم شده هوازی
& لجن فاضلاب
غلظت لجن (TS)
 
0.2٪
 
1%
 
2%
 
5%
 
3%
MDS 051 ~0.4 کیلوگرم-DS/hr
(0.2 m³/hr)
~0.6 کیلوگرم-DS/hr
(0.06 m³/hr)
~ 2 کیلوگرم-DS / ساعت
(0.1 m³/hr)
~4 کیلوگرم-DS/ساعت
(0.08 m³/hr)
~ 5 کیلوگرم-DS / ساعت
(0.16 m³/hr)
MDS 101 ~ 2 کیلوگرم-DS / ساعت
(1.0 m³/hr)
~ 3 کیلوگرم-DS / ساعت
(0.3 m³/hr)
~ 5 کیلوگرم-DS / ساعت
(0.25 متر مکعب در ساعت)
~ 10 کیلوگرم-DS/hr
(0.2 m³/hr)
~ 13 کیلوگرم-DS / ساعت
(0.43 m³/hr)
MDS 131 ~4 کیلوگرم-DS/ساعت
(2.0 m³/hr)
~6 کیلوگرم-DS/hr
(0.6 متر مکعب در ساعت)
~ 10 کیلوگرم-DS/hr
(0.5 m³/hr)
~20 کیلوگرم-DS/hr
(0.4 m³/hr)
~26 کیلوگرم-DS/hr
(0.87 m³/hr)
MDS 132 ~8 کیلوگرم-DS/hr
(4.0 m³/hr)
~ 12 کیلوگرم-DS / ساعت
(1.2 m³/hr)
~20 کیلوگرم-DS/hr
(1.0 m³/hr)
~40 کیلوگرم-DS/hr
(0.8 m³/hr)
~52 کیلوگرم-DS/hr
(1.73 m³/hr)
MDS 202 ~ 16 کیلوگرم-DS / ساعت
(8.0 m³/hr)
~24 کیلوگرم-DS/hr
(2.4 متر مکعب در ساعت)
~40 کیلوگرم-DS/hr
(2.0 m³/hr)
~80 کیلوگرم-DS/hr
(1.6 متر مکعب در ساعت)
~ 104 کیلوگرم-DS/hr
(3.47 متر مکعب در ساعت)
MDS 311 ~20 کیلوگرم-DS/hr
(10 m³/hr)
~30 کیلوگرم-DS/hr
(3.0 m³/hr)
~50 کیلوگرم-DS/hr
(2.5 متر مکعب در ساعت)
~ 100 کیلوگرم-DS/hr
(2.0 m³/hr)
~130 کیلوگرم-DS/hr
(4.33 متر مکعب در ساعت)
MDS 312 ~40 کیلوگرم-DS/hr
(20 m³/hr)
~60 کیلوگرم-DS/hr
(6.0 m³/hr)
~ 100 کیلوگرم-DS/hr
(5.0 m³/hr)
~ 200 کیلوگرم-DS/hr
(4.0 m³/hr)
~260 کیلوگرم-DS/hr
(8.67 m³/hr)
MDS 313 ~60 کیلوگرم-DS/hr
(30 m³/hr)
~90 کیلوگرم-DS/hr
(9.0 m³/hr)
~ 150 کیلوگرم-DS/hr
(7.5 متر مکعب در ساعت)
~ 300 کیلوگرم-DS/hr
(6.0 m³/hr)
~ 390 کیلوگرم-DS/hr
(13 متر مکعب در ساعت)
MDS 412 ~80 کیلوگرم-DS/hr
(40 m³/hr)
~ 120 کیلوگرم-DS/hr
(12 m³/hr)
~ 200 کیلوگرم-DS/hr
(10 m³/hr)
~400 کیلوگرم-DS/hr
(8.0 m³/hr)
~520 کیلوگرم-DS/hr
(17.3 متر مکعب در ساعت)
MDS 413 ~ 120 کیلوگرم-DS/hr
(60 m³/hr)
~ 180 کیلوگرم-DS/hr
(18 m³/hr)
~ 300 کیلوگرم-DS/hr
(15 متر مکعب در ساعت)
~600 کیلوگرم-DS/hr
(12 m³/hr)
~780 کیلوگرم-DS/hr
(26 متر مکعب در ساعت)

 

اصل آبگیری
1. تمرکز: هنگامی که پیچ شفت را فشار می دهد تا بچرخد، لایه های جامد متعددی که در حاشیه شفت فشار قرار دارند نسبت به یکدیگر حرکت می کنند.تحت عمل گرانش، آب از شکاف ورقه ورقه نسبتا متحرک فیلتر می شود تا به غلظت سریع برسد.
 
2. کم آبی: لجن غلیظ با چرخش شفت پیچ به جلو حرکت می کند.در امتداد جهت خروج کیک گلی، گام شفت پیچ به تدریج کوچکتر می شود و شکاف بین حلقه و حلقه به تدریج کوچکتر می شود و حجم حفره مارپیچی کوچکتر می شود.انقباض مداوم؛تحت عمل صفحه فشار برگشتی در خروجی، فشار داخلی به تدریج افزایش می یابد.تحت حرکت مداوم شفت فشار مارپیچ، آب در لجن به بیرون فشرده می شود و محتوای جامد کیک فیلتر به طور مداوم افزایش می یابد و در نهایت لجن ایجاد می شود.کم آبی مداوم.
 
3. خود تمیز شوندگی: چرخش محور پیچ حلقه شنا را به چرخش مداوم فشار می دهد.این دستگاه به حرکت بین حلقه ثابت و حلقه شنا متکی است تا یک فرآیند خود تمیز شوندگی مداوم را تحقق بخشد، در نتیجه به طور هوشمندانه از مشکل گرفتگی رایج در دستگاه آبگیری سنتی جلوگیری می کند.
 

مزایای استفاده ازدستگاه آبگیری لجن

از آنجایی که پرس آبگیری MDS را می توان مستقیماً برای تغلیظ و آبگیری لجن کم جامد از مخازن هوادهی یا زلال کننده های ثانویه استفاده کرد، کاربران دیگر نیازی به ساخت مخزن ضخیم کننده یا مخزن ذخیره ندارند در حالی که مجبورند در هنگام استفاده از انواع دیگر این کار را انجام دهند. دستگاه های لجن گیری مخصوصاً فیلتر پرس های تسمه ای.سپس در هزینه های مهندسی عمران و مساحت زمین صرفه جویی می شود.

علاوه بر این، مشکل انتشار فسفر ناشی از مخازن هوادهی یا زلال‌کننده‌های ثانویه به خوبی قابل پیشگیری است.

 

حلقه های ثابت/متحرک جایگزین پارچه های فیلتر، خود تمیز شونده، بدون گرفتگی می شوند

به عنوان MDS استفاده از حلقه های ثابت و حلقه های متحرک به عنوان رسانه فیلتر به جای پارچه های فیلتر، در مقایسه با انواع دیگر لجن خشک کن مشابه، در تصفیه لجن روغنی بسیار خوب است.حلقه های متحرک زمانی که شکاف های بین آنها تمیز می شود برای جلوگیری از گرفتگی به سمت حلقه های ثابت می چرخند.

 

کنترل تمام اتوماتیک، عملکرد و مدیریت ساده

هیچ قطعه ای مانند تسمه و منافذ فیلتراسیون در پرس پیچ چند دیسکی به راحتی مسدود نمی شود.در ترکیب با سیستم کنترل خودکار، دستگاه بسیار ایمن و ساده کار می کند و می تواند بر اساس نیاز کاربران برنامه ریزی شود.می تواند به طور خودکار به مدت 24 ساعت بدون سرنشین کار کند.

 

به طور گسترده قابل اجرا
1. مناسب برای لجن در فاضلاب شهری، مواد غذایی، آشامیدنی، شیمیایی، چرم، مواد مصرفی جوشکاری، کاغذسازی، چاپ و رنگرزی، داروسازی و سایر صنایع.
2. مناسب برای آبگیری لجن با غلظت بالا و کم.هنگام آبگیری لجن با غلظت کم (2000mg/L~)، نیازی به ساخت مخزن غلظت یا مخزن ذخیره، کاهش هزینه ساخت، کاهش انتشار فسفر و تولید بوی بی هوازی نیست.

 

اطلاعات شرکت

BENENV یک شرکت با بیش از 40 سال تجربه در تصفیه لجن در طراحی، مهندسی، ساخت و نصب است.ما روی تصفیه آبگیری (آبگیری اول و دوم، خشک کردن هوازی بیولوژیکی) و استفاده از منابع لجن حاصل از فاضلاب تمام صنایع تمرکز می کنیم.خط تولید ما شامل سری پرس پیچی چند دیسکی (MDS)، سری ضخیم کننده و آبگیری KDS، تجهیزات اسمز الکتریکی، دستگاه خشک کن لجن و زباله سوز لجن است.

Benenv همیشه بر نوآوری فناوری مستقل خود تمرکز می کنند.ما شرکت شعبه ژاپنی خود "Japan Benenv Co., Ltd." را داریم که مرکز تحقیقات و طراحی فناوری است و همچنین به دفتر مرکزی کمک می کند تا کنترل کیفیت ژاپن را انجام دهد.Benenv قبلاً دارای مدارک بین المللی به عنوان ISO9001: 2008 و نشان CE برای همه محصولات، جوایز ملی به عنوان پتنت مدل کاربردی برای سری MDS و KDS، خشک کن لجن کش و غیره است، و محصولات با فناوری پیشرفته Enterprises Qualification و غیره بیشتر به اروپا صادر می شوند. و کشورهای آمریکای شمالیBENENV همچنین با 10 دانشگاه و سازمان دولتی برتر در چین و ژاپن مانند دانشگاه صنعت توکیو و دانشگاه کشاورزی نانجینگ همکاری نزدیک دارد تا فناوری پیشرفته خود را حفظ کند و علم و فناوری را به بهره‌وری تبدیل کند.

 

گواهینامه ها

_16.jpg

بسته بندی و تحویل

1. بسته بندی معمولی جعبه چوبی است (اندازه: L * W * H).در صورت صادرات به کشورهای اروپایی، جعبه چوبی بخور می‌شود. اگر ظرف خیلی سفت‌تر باشد، از فیلم pe برای بسته‌بندی استفاده می‌کنیم یا آن را طبق درخواست ویژه مشتریان بسته‌بندی می‌کنیم.

 

2. ما همچنین از تحویل ظروف 20'،40' پشتیبانی می کنیم، از بسته بندی نرم برای محافظت از دستگاه استفاده کنید.در صورت صادرات به کشورهای اروپایی، جعبه چوبی بخور می‌شود. اگر ظرف خیلی محکم‌تر باشد، از فیلم pe برای بسته‌بندی استفاده می‌کنیم یا آن را طبق درخواست ویژه مشتریان بسته‌بندی می‌کنیم.

_18.jpg

س: آیا شما شرکت تجاری یا تولیدی هستید؟
A: ما هر دو شرکت تولیدی و تجاری هستیم.ما بیش از 30 سال تجربه حرفه ای به عنوان تولید کننده تجهیزات تصفیه فاضلاب و شرکت خدمات مهندسی داریم.

س: محصولات اصلی شما چیست؟
A: کلمات کلیدی: تجهیزات دستگاه آبگیری لجن، پرس لجن گیری پرس لجن گیری، پرس پیچی دستگاه لجن گیری، تجهیزات تصفیه فاضلاب، کارخانه تصفیه لجن، آبگیری لجن پرس پیچ، آبگیری لجن پرس، دستگاه لجن گیری لجن گیری، دستگاه لجن گیری لجن گیری، , صفحه نمایش میله درام چرخشی, تجهیزات DAF, قیمت DAF , قیمت سیستم فلوتاسیون هوای محلول, نوار نقاله پیچ بدون شفت لجن, دستگاه دوز شیمیایی, قیمت MBBR, رسانه MBBR, دیسک دیفیوزر, سیستم دوز شیمیایی آماده سازی پلیمر.

س: چگونه می توانم مدل مناسب را پیدا کنم؟
پاسخ: لطفاً نرخ جریان، محتوای جامدات و نوع لجن را ارائه دهید، ما می توانیم در انتخاب مدل به شما کمک کنیم.

س: کارخانه شما در کجا واقع شده است؟
A: شهر Yixing، ما در شهر معروف تجهیزات حفاظت از محیط زیست، حرفه ای برای دستگاه آبگیری پرس لجن پیچ، که بسیار نزدیک به شانگهای تنها با کمتر از 3 ساعت رانندگی است، هستیم.برای بازدید شما خوش آمدید.

س: آیا خدمات OEM ارائه می دهید؟
ج: بله.ما می توانیم طراحی سفارشی را با توجه به درخواست متفاوت شما برای آبگیری لجن انجام دهیم.

س: در مورد ظرفیت تولید شرکت شما چطور؟
پاسخ: کارخانه ما مساحتی بیش از 22000 متر مربع را پوشش می دهد و سالانه 2000 دستگاه ماشین تولید می کند.

س: چگونه می توانیم به شما و شرکتتان اعتماد کنیم؟آیا این اولین بار است که معامله می کنید؟
A: A: شرکت ما بیش از 30 سال تجربه حرفه ای دارد.ما با بیش از 1000 مشتری در چین و خارج از کشور همکاری می کنیم.ما نزدیک به 60 کشور را در سرتاسر جهان صادر می کنیم. و بیش از 60+ پتنت، گواهینامه CE، ISO 9001، SGS داریم.و ما شرکتی در ژاپن داریم، فناوری عالی و کیفیت عالی.

س: آیا خدمات پس از فروش ارائه می دهید؟
A: پشتیبانی فنی ویدئویی، پشتیبانی آنلاین، قطعات یدکی، خدمات تعمیرات نگهداری در میدان.

س: مدت گارانتی شما چقدر است؟
پاسخ: 2 سال پس از رسیدن کالا.در طول این مدت، تا زمانی که این آسیب ناشی از انسان نباشد، قطعات آسیب دیده را رایگان ارسال می کنیم.

س: در مورد زمان تولید شما چیست؟ چه نوع حمل و نقلی را پیشنهاد می کنید؟
A: ظرف 30 روز در مقابل پیش پرداخت.هوا، زمین و دریا.

س: چه نوع پرداختی را می پذیرید؟
A: T/T، L/C، Paypal، Cash، D/P، D/A، Western Union، Money Gram.

پرس لجن گیری، دستگاه لجن گیری، پرس پیچ.

پرس آبگیری،دستگاه آبگیری لجن،پرس اسکرو.

اطلاعات تماس
Benenv Co., Ltd

تماس با شخص: Manager

تلفن: +86 189 6153 0288

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات